Piyasabeklenti.com

Bitcoin - Günlük Döviz - Bist - Hisse Senetleri , Grafikler , Analizler , İstatistikler

Bu yöntem ile lüks otomobiller hayal olmaktan çıkıyor

 

Son olarak icraburada’nın sitesinde yer alan şartnameye göre İstanbul’da 365 bin TL değerindeki 2016 model Jaguar marka XF model dizel otomatik araç yarı fiyatı olan 182 bin 500 TL’ye 21 Ağustosta açık arttırma usulü ile satışa çıkacak.

Yapılacak olan açık arttırma ile ilgili açıklamalarda bulunan icraburada’nın sitesi genel müdürü Caner Çakı, icradan alınan araçların avantajlarına değindi. Çakı, “Son yıllarda araç fiyatlarında büyük artışların olduğunu ve özellikle lüks, konforlu araç fiyatlarının çok yükseldiğini söyleyebiliriz. Bu fiyatların yükselmesi alıcıların, icra müdürlüklerinin gerçekleştirdiği otomobil ihalelerine ilgiyi yoğunlaştırmış durumda. İcradan satışa çıkan araçlar değerinin yarı fiyatına açık arttırma çıkıyor ve alıcılar daha uygun fiyatlara otomobil alma fırsatını elde etmiş oluyor” ifadelerini kullandı.

KAYNAK:AA

   

Bu Kategorinin Diğer Konuları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Piyasabeklenti.com © 2018 Borsa ve Hisselerden Haberler. Güncel Piyasa Verileri , Altın , Dolar , Euro Fiyatları , Petrol Fiyatları , Ekonomi Haberleri , İndirim Haberleri , Zam Haberleri. Sitemizdeki Tüm Veriler Bilgilendirme Amaçlı Olup Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.